Відділ технічної і сільськогосподарської літератури

 

Відділ технічної і сільськогосподарської літератури є спеціалізованим галузевим підрозділом бібліотеки. Надає в користування більш ніж 50 тис. примірників технічної і сільськогосподарської літератури. Це унікальні фонди наукових і популярних видань з питань будівництва, ремонту теле- і радіоапаратури, металознавства, хімічної промисловості, інженерної і комп’ютерної графіки, транспорту, харчової і переробної промисловості, швейної справи, кулінарії та ін.

До послуг користувачів майже 150 назв періодичних видань, більшість з яких представлені за останні 30 років.

Відділ технічної і сільськогосподарської літератури займається:

  • формуванням фонду відповідно до виробничо-економічного профілю області та запитів користувачів;
  • організацією обслуговування користувачів виробничою, економічною, технічною, сільськогосподарською інформацією;
  • наданням бібліотечно-бібліографічних та довідково-інформаційних послуг;
  • видачею документів для опрацювання в читальному залі;
  • підбором літератури за тематичним запитом користувачів;
  • плановою наочною популяризацією літератури шляхом організації галузево-тематичних виставок, відкритих переглядів літератури, виставок-презентацій нової літератури та періодики, днів інформації тощо.

При відділі технічної і сільськогосподарської літератури діє клуб “Лілея”, який об’єднав любителів квітникарства. Члени клубу мають можливість отримати інформацію із книг, періодичних видань, Інтернет-ресурсів про кімнатні рослини і квіти від простих і легковирощуваних до самих екзотичних і рідкісних, про те, як правильно їх доглядати та розмножувати, ознайомитися з новинками літератури, поділитись досвідом і просто відпочити у приємному товаристві.

Історія відділу технічної і сільськогосподарської літератури

Прокрутити вгору