24/02/2024  

Почесні захисники незламного Харкова

Інтерактивний плакат

Почесні захисники незламного Харкова

 

24 лютого 2022 року… Цей день наша країна не забуде ніколи…

Два роки війни – два роки стійкості та справжнього героїзму на тлі сліз і руйнувань, горя та біди, що обрушилися на Україну. Наше рідне місто з перших днів виявилося «фронтовим» і дуже «гарячим» місцем. Але Харків вистояв, витримав тоді та продовжує ЖИТИ сьогодні. Наше НЕЗЛАМНЕ місто дало приклад мужності та стійкості, вміння підтримати та допомогти; не просто вижити, а ЖИТИ! І бути вірним своїм традиціям! Одна з традицій – до Дня міста відзначати своїх найкращих людей званням «Почесний громадянин Харкова» (вона існувала з 1837 до 1914, а потім була відновлена у правах 1998 р.).

У 2022 та 2023 рр. усі почесні громадяни – військові, які втримали наше незламне місто та продовжують боронити його, зробили вагомий внесок у захист суверенітету і територіальної цілісності України в умовах збройної агресії російської федерації.

Пропонуємо до вашої уваги інтерактивний плакат «Почесні захисники незламного Харкова», який надає інформацію про цих видатних людей.

Перейти до інтерактивного плаката  

Матеріал підготували: головна бібліографиня Лариса Конопля, головна бібліотекарка РЦІ «Харківщина» Наталія Грайворонська

 

Прокрутити вгору