16/02/2023  

Зустріч однодумців

Спілкуванням за чаєм

16 лютого 2023 року три події (День закоханих, Стрітення, відкриття художньої виставки) об’єдналися в невимушену, неформальну акцію зі спілкуванням за чаєм «Зустріч однодумців» в Сахновщинській публічній бібліотеці.

Зустріч однодумців

 

В рамках цього заходу  присутнім гостям було запропоновано перегляд книжкової виставки-освідчення «Теплі історії кохання», прослуховування літературної акварелі «Зіграй мені історію кохання», презентацію виставки художніх робіт «Стрітення з творчістю молодих».

Запрошені учасники свята мали змогу ознайомитись з друкованими виданнями виставки про love story, більш детально зупинитись на  романах відомих класичних та сучасних авторів: Колін Маккалоу «Ті, що співають у терні», Шарлотти Бронте «Шерлі», Френсіса Скотта Фіцджеральда «Великий Гетсбі», Надії Гуменюк «Дожити до весни».

Також було відкрито вернісаж декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва за темою народного свята Стрітення (зустрічі Зими з Весною). На цій експозиції, в основному, представлено чудові рукотворні вироби молодих сахновщан: витинанки Альони Скорінової; декоративні квіти Тетяни Коби та Валерії Приступи; виготовлення сувенірів з природних матеріалів Наталії Будаєвої, Марини Карплюк, Наталії Мастерських, Дарії Калюжної; твори образотворчого мистецтва Анастасії Міняйло; вироби з дерева Дмитра Пипи; скульптурні роботи  Максима Волошина; м’яка іграшка (скандинавський гном) Тетяни Коби, лозоплетіння, в’язально-помпонні килимки Тетяни Науменко, виготовлення заколок та фурнітури для створення зачісок Анни Терещенко. Однак до виставки долучилися і старші: майстрині з вишивки Зінаїда Тарасюк, Раїса Троїцька та фахівець виготовлення виробів з паперової лози Тетяна Чуйкевич. Серед відвідувачів свята – великі друзі бібліотеки і творчі натури: Галина Іванівна Боровик та Римма Іванівна Устименко. Вони також захоплюються вишивкою і підтримують всі  бібліотечні проекти.

Сфера діяльності авторів демонстрованих робіт різноманітна: студенти, старшокласники, керівники  гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості, домогосподарки, бібліотечні працівники, художник, підприємець, робітник… Та всіх їх об’єднує захоплення декоративно-прикладним ремеслом, рукоділлям,  художньою  творчістю. Пов’язані вони й тим, що мають мистецький стержень душі, природжений хист і здібності бачити світ прекрасним.

Щедрі оплески та вигуки «Браво!» супроводжували виступи талановитих співачок Сахновщини – Лариси Ситник та Ірини Троїцької. Репертуар виконуваних пісень, звісно ж, був про кохання. До речі, виконавиці пісень теж мають улюблене хобі – Лариса виготовляє декоративне намисто, оздоблює сценічні костюми, а Ірина залюбки вишиває.

Бібліотека завжди радо відгукнеться на цікавий арт-проект. Ми маємо популяризувати і підтримувати обдарованих земляків. Бо Сахновщина щедра та багата неординарними талановитими людьми.

 

Прокрутити вгору