24/01/2023  

Зерна мудрості

Бібліотечний нотатник

До Міжнародного дня освіти, який 24 січня уже вп’яте відзначає світова спільнота, в Сахновщинській публічній бібліотеці організовано бібліотечний нотатник «Зерна мудрості».

Зерна мудрості

 

Кожен, сподіваємося, погодиться з тим, що для самовдосконалення, реалізації власних здібностей і обдарувань, досягнення життєвого успіху треба вміти вчитися. Рівень професійних і особливих досягнень нерідко визначається здатністю вчитися все життя і застосовувати на практиці те, що вивчене. Але як набути таку здатність?

Відповідь ви знайдете у підготовленому нотатнику. У викладених книгах освітяни знайдуть основи практичної технології навчання, роботи в бібліотеці, дізнаються про інноваційні аспекти освіти і науки в Україні, зрозуміють технологію швидкісного читання як засобу наукової організації інтелектуальної діяльності, поради щодо підготовки до уроку, рекомендації доповідачу та структуровані види записів, пропоновані способи раціональної організації навчальної діяльності, що сприяють розвитку власних творчих здібностей.

Та не тільки педагогам стане в нагоді наш бібліотечний нотатник. Батькам школярів також буде цікаво розширити свою інформованість завдяки книгам К.Робінсона «Ви, ваша дитина і школа» (як прокласти шлях до найкращої освіти), Т.Вагнера і Т.Дінтерсміта «Мистецтво навчати»(як підготувати дитину до реального життя), Т.Д.Вокера «Як навчають у Фінляндії», праці досвідчених педагогів В.Сухомлинського та К.Ушинського, а також П.Щербаня «Національне виховання в сім’ї». Кожен батько і мати, хочуть вони того чи ні, є вихователями своїх дітей, тобто вони готують дітей до життя у процесі самого життя.

Тож бібліотечні працівники чекають у гості всіх, кого зацікавили матеріали бібліотечного нотатника за темою освіти.

 

Прокрутити вгору