20/06/2023  

Земля! Сорок перший не забудь

Виставка-пам'ять

20 червня 2023 року Мурафською сільською бібліотекою-філією експонується виставка-пам'ять «Земля! Сорок перший не забудь» (до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни).

Земля! Сорок перший не забудь

 

Ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців, коли фашистська армія вторглася на територію нашої країни. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.
Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року «…з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності … на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань…» встановлено День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.
Кожен рік в цей день ми згадуємо тих, хто не повернувся з цієї війни, хто потом і кров’ю відстоював нашу Перемогу і прийняв на себе цей страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.
Вшановуючи пам’ять жертв війни, в Мурафській сільській бібліотеці-філії організована виставка-пам’ять «Земля! Сорок перший не забудь».
Сьогодні, потерпаючи від кривавої агресії на Сході України кращі сини і дочки знову зі зброєю в руках захищають кордони України, наш спокій і свободу, право на гідне і вільне життя. Віддаймо ж шану всім українським борцям, які в часи воєнних лихоліть захищали рідну землю. Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.
#разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору