06/04/2023  

Здоров’я збережи, себе не підведи

Виставка-порада

6 квітня 2023 року Краснокутською дитячою бібліотекою-філією оформлено виставку-пораду «Здоров’я збережи, себе не підведи» (до Всесвітнього дня здоров’я), де представлена література про основи здоров’я, про таємниці виховання здорової дитини (численні поради та рекомендації, загартовування, розвиток фізичної активності, вправи, правильна постава, різноманітні розважальні, розвивальні ігри, релаксаційні та дихальні вправи, раціональне харчування).

Здоров’я збережи, себе не підведи

 

«Доброго здоров’я!» – так вітаються наші співвітчизники, а прощаючись говорять: «Бувайте здорові!», тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах.

Щорічно в усьому світі відзначається важлива подія – День здоров’я. Суть цього свята полягає в тому, щоб нагадати людям про те, як важливо зберігати бадьорість духу і хороше самопочуття.

7 квітня весь світ святкуватиме Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році.

Треба відмітити, що на думку експертів, здоров’я це не тільки відсутність різного роду захворювань, але і відсутність будь-якого дискомфорту, будь-якого відчуття незадоволеності життям. У довгостроковій перспективі здоров’я людини залежить від багатьох чинників, і ось ті з них, які залежать від нашої волі: харчування, вживання якісної води, рухова активність, загартовування, шкідливі звички, повноцінний відпочинок та сон, психічна врівноваженість.

Можемо твердо зазначити: «Інвестуючи в здоров’я – ми інвестуємо в своє майбутнє».

Отже, на передодні Всесвітнього дня здоров’я ми бажаємо всім нашим читачам його надійного зберігання. Всім хворим – якнайшвидшого одужання. Всім нам – бути здоровими і життєрадісними!

 

 

Прокрутити вгору