06/04/2024  

Здоров’я і здоровий спосіб життя

Відкритий перегляд літератури

6 квітня 2024 року в Маяківській сільській бібліотеці-філії був представлений відкритий перегляд літератури «Здоров’я і здоровий спосіб життя» (до Всесвітнього дня здоров’я).

Здоров’я і здоровий спосіб життя

 

7 квітня весь світ відзначає Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь прийняття статуту Всесвітньої охорони здоров’я у 1948 році.

Здоров’я кожного – це саме головне і важливе у нашому житті. Це психологічна, соціальна гармонія людини. Здорова людина доброзичливо ставиться,  як до інших людей, так і до навколишнього середовища.

Здоров’я залежить від багатьох чинників, таких як здоровий спосіб життя, спадковість. Необхідність вести здоровий спосіб життя сьогодні, як і завжди є однією з найвагоміших умов і чинників формування, збереження і зміцнення здоров’я. Тільки здорова людина може ефективно працювати, створювати міцну сім’ю, приносити максимальну користь суспільству.

Тому поліпшення якості життя, оздоровлення довкілля, заохочення людей до здорового способу життя, профілактика захворювань, поліпшення умов праці повинно бути пріоритетом державної політики у сфері охорони здоров’я.

Бути здоровим – це вимога нашого часу. Здоров’я – це життєва

енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх. Бережіть себе і свій організм, радійте життю, набувайте хороших звичок, привчайте себе до активного і здорового способу життя, будьте розумними і мудрими. Дбайливо ставитися до власного життя.

Пам’ятайте, що ваше здоров’я – у ваших руках.

 

Прокрутити вгору