07/04/2023  

Здоров’я – найцінніший скарб

Виставка-застереження

Всесвітній день здоров'я відзначається 7 квітня, починаючи з 1950 року. Ця дата важлива для кожного, адже саме здоров'я є підґрунтям для всього. До цього дня, 7 квітня 2023 року, в Маяківській сільській бібліотеці-філіі була представлена онлайн виставка-застереження "Здоров'я - найцінніший скарб".

Здоров'я - найцінніший скарб

 

На виставці представлена література медичного характеру та періодичні видання, що висвітлюють дану тематику.

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально і духовно здорову людину. Адже стан здоров’я населення України свідчить про існування реальної загрози вимирання нації.

Здоров’я залежить від багатьох чинників: способа життя людини, соціальних і природничих умов життя, спадковості. Потрібно вести здоровий спосіб життя. Він означає розумне використання свого життєвого потенціалу, бо це запорука здоров’я та успіху. Найважливіший чинник- це правильне харчування, активність, заняття спортом. Геніальний мислитель і лікар Стародавньої Греції Авіценна стверджував: “Головним скарбом життя є здоров’ я, і щоб його зберегти потрібно багато знати”.

Бережіть себе і свій організм, радійте життю, набувайте хороших звичок, привчайте себе до активного способу життя, будьте розумними та мудрими. Бо здоров’я не купиш ні за які гроші, воно безцінне.

 

Прокрутити вгору