10/12/2022  

Закони, за якими вчимося, працюємо, живемо

Відкритий перегляд літератури

10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Основ'янською сільською бібліотекою-філією був пдготовлений відкритий перегляд літератури "Закони, за якими вчимося, працюємо, живемо."

Закони, за якими вчимося, працюємо, живемо

 

На перегляді була представлена література суспільно-політичного характеру та періодичні видання,які висвітлюють дану тематику.

Після закінчення ІІ  Світової війни народи багатьох країн вирішили, що для збереження миру їм слід об’єднатися. Саме з цією метою в 1945 році була створена Організація Об’ єднаних Націй. А в 1948 у грудні держави підписали загальну декларацію прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини. Загальна декларація проголосила рівність всіх жителів планети перед законом. Людина, її життя і гідність, право та свободи визнано найвищою цінністю кожної держави. При цьому права та свободи людини є невідчужуваними та непорушними.

Права громадян України узаконено в Конституції держави –  основному законодавчому акті, який визначає права та обов’язки держави, суспільства та громадян.

 

Прокрутити вгору