15/03/2023  

Захищене здорове покоління

Тематична полиця

15 березня 2023 року Пархомівською сільською бібліотеко-філією № 2 оформлена тематична полиця «Захищене здорове покоління» (до стратегії державної політики питань здорового та активного довголіття населення в Харківській області).

Захищене здорове покоління

 

Хто із нас не мріє завжди бути здоровим? Тільки як зберегти і чим виміряти цей дорогоцінний, який зменшується з роками дар природи? Багато вчених вважають, що в основі здоров’я лежить здатність організму пристосовуватися до мінливих умов зовнішнього середовища. Від повноти такого пристосування, тобто від ступеня стійкості організму людини, і залежить його здоров’я. Підвищити стійкість, яка допоможе впоратися  з усім «набором» несприятливих впливів, можна за допомогою фізичного тренування, загартування, правильного режиму харчування.

Фізична культура в широкому сенсі цього слова допомагає боротися з перевтомою, стресами, інфекціями, сильним холодом, надмірною спекою, іншими негативними факторами, дає організму додатковий  запас міцності. Це зрозуміло: природа «запрограмувала» людський організм з рахунком на неспокійну, повну значних фізичних зусиль життя. Без певної «дози» руху, м’язової роботи неможливе нормальнее функціонування органів і систем організму.

7 простих порад, яких потрібно дотримуватися, щоб поліпшити  своє самопочуття і зберегти бадьорість духу і тіла:

  1. Якщо ви курите, негайно кидайте.
  2. Будьте активними в будь – якому віці.
  3. Правильно харчуйтесь.
  4. Підтримуйте свою вагу в нормі.
  5. Запобігайте падіння.
  6. Не забувайте ходити до лікаря регулярно.
  7. Контролюйте свій стрес.

До уваги читачів – література  з охорони здоров’я, яка допоможе зберегти здоров’я і бадьорість духу і тіла.

 

Прокрутити вгору