22/05/2024  

Захоплюючі таємниці Артура Конан Дойла

Книжково-ілюстративна виставка

22 травня 2024 року, до 165-річчя від дня народження А.К.Дойла, англійського письменника, в Мурафській сільській бібліотеці-філії експонується книжково-ілюстративна виставка «Захоплюючі таємниці Артура Конан Дойла».

Захоплюючі таємниці Артура Конан Дойла

 

Сер Артур Ігнатіус Конан Дойль — шотландський і англійський лікар і письменник. Про нього відгукувалися, як про людину з високими моральними принципами. Сучасники вважали Конан Дойля «найдосконалішим втіленням джентльмена».

Конан Дойль захоплювався багатьма видами спорту, відмінно грав в більярд, був одним з перших організаторів авторалі, першим випробувачем мопеда. Він був корабельним лікарем на китобійному судні, полював на тюленів у Гренландії, служив на сухогрузах біля берегів Західної Африки. З не меншим ентузіазмом Конан Дойль вивчав окультні науки, грав на банджо.

“Родзинкою” образу Шерлока Холмса стали інтелектуальність, іронічність і духовний аристократизм, які надають особливого блиску розкриттю заплутаних злочинів.

Створений Конан Дойлем образ Шерлока Холмса так само безсмертний, як Гуллівер Джонатана Свіфта, Робінзон Крузо Даніеля Дефо, Олівер Твіст Чарльза Діккенса…

Основні твори: “Таємниця Сасасської долини”, “Повідомлення Хебекука Джексона”, “Довге небуття Джона Хаксфорда”, “Каблучка Тота”, “Білий загін”, “Ангели пітьми”, “Етюду багряних тонах”, “Знак чотирьох”, “Медаль бригадира Жерара”, “Собака Баскервілів”, “Пістрява стрічка” “Коли земля скрикнула”, “Країна туманів”, “Дезінтеграцїйна машина”.

#разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору