16/02/2022  

З Україною в серці

Книжкова виставка

16 лютого 2022 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано книжкову виставку «З Україною в серці» (до Дня єднання).

З Україною в серці

 

Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з’явилася інформація про те, що саме 16 лютого Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.
Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій.
Відповідно, 14 лютого 2022 року, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість українців Президент України Володимир Зеленський видав Указ, згідно з яким 16 лютого 2022 року визначене Днем єднання в Україні. Про це він повідомив у відеозверненні до українців у понеділок, 14 лютого 2022 року. «Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність». За словами Зеленського, це свято має згуртувати українців навколо національної ідеї і показати російським пропагандистам, що ми – єдиний народ. “Українці мають різний рівень доходів, професію і віросповідання, але всі вони люблять свій дім і хочуть жити в мирі”, — заявив президент.
На виставці представлена література про історію нашого народу, його звичаї, традиції, багатовікові здобутки та надбання, а також видатних особистостей, якими ми пишаємося.

 

Прокрутити вгору