11/04/2023  

Вперед у майбутнє: відкриваємо таємниці космосу

Книжкова виставка

#разомдоПеремоги_з_бібліотекою 11 квітня 2023 року Мурафською сільською бібліотекою-філією було організовано книжкову виставку «Вперед у майбутнє: відкриваємо таємниці космосу» (до Всесвітнього дня авіації і космонавтики).

Вперед у майбутнє: відкриваємо таємниці космосу

 

З давніх часів людству був цікавий зв’язок людини і Всесвіту. Існує безліч філософських і релігійних течій, де душа пов’язана з космосом – початком нашого життя. Одвічне прагнення людства побувати в безкраїй далечині космосу, вивчити її, поставити собі на службу нині стало реальністю. Вчені всього світу вивчають походження та особливості зірок, планет, галактик.

12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики — дату, присвячену першому польоту людини в космос. Це особливий день — день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні трудиться в космічній галузі. Саме цій темі в бібліотеці приурочена книжкова виставка «Вперед у майбутнє: відкриваємо таємниці космосу». Вона містить цікаві матеріали про космос, Всесвіт та статті про видатних вчених-винахідників в галузі космонавтики.

Яскраві успіхи космонавтики — закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей. Варто завжди пам’ятати, що можливості нашого пізнання необмежені, ми можемо здолати будь-які перешкоди і здійснити масу відкриттів саме завдяки наполегливій праці та терпінню.

 

Прокрутити вгору