03/01/2023  

Віночок зимових свят

Виставка-свято

3 січня 2023 року Пархомівською сільською бібліотетекою-філією №2 оформлена онлайн виставка-свято «Віночок зимових свят».

Віночок зимових свят

 

Зима… Чарівна снігова володарка. У кожного з нас вона асоціюється з казкою та дитинством, святами. Зимовий цикл свят є найбільш популярним в народі. Веселі зимові свята відмічають і дорослі, і діти. Вони супроводжуються пустощами, розвагами, жартами, піснями. У ці дні загадують бажання, замовляють подарунки, ворожать на майбутнє, водять Маланку, ставлять вертеп, співають колядки і щедрівки та ще багато дитячих та дорослих забав…

Багато цікавих книг представлені на нашій виставці. Вони познайомлять з історією та традиціями зимових свят, різдвяно-новорічною обрядовістю українців, колядками та щедрівками з різних регіонів України.

А ще на нашій виставці можна знайти чарівні зимові історії у художніх творах, події в яких оповиті магією неймовірних свят, які з нетерпінням очікують і дорослі, і діти, тому що це час для щастя, радості, веселощів і, звичайно, подарунків.

З настанням зимових свят у природі мовби розпочинається щось нове. Здається, вона починає писати неповторну зимову казку. І так мудро все те робить, що ми й не помічаємо як звичайнісінькі буденні речі несподівано перетворюються на чарівні і небачені.

Бажаємо вам веселих зимових свят!

 

Прокрутити вгору