04/08/2023  

Відродження бібліотеки

Понад 1000 тисячі книжок, меблі, іграшки, настільні ігри, ксерокс та море позитивних емоцій подарували Ізюмським бібліотекам Сергій Бараннік, його дочка Світлана та їх друзі та однодумці з літературного клубу «Осяяння».

Відродження бібліотеки

 

Сергій Віталійович народився і виріс в Ізюмі, його бабуся була директоркою бібліотеки. Світлана створила низку картин, де зображені краєвиди нашого міста, яким він був до повномасштабного вторгнення. В Науковій бібліотеці НТК «Інституту монокристалів» пройшла благодійна виставка живопису Світлани « Мій Ізюм».

Вже не раз  ця родина допомагала нашій бібліотеці, але вчора це була ціла феєрія подарунків: меблі, м’які іграшки, настільні ігри, ксерокс, а головне – дуже багато нових, яскравих, захоплюючих і таких  потрібних  читачам книг.

На підтримку Ізюмської бібліотеки була проведена ціла низка заходів, збиралися донати, закуповувалися ігри, книги, меблі, були задіяні  видавництва, організації,  окремі люди  з усіх куточків  України.

Щира вдячність видавництвам, які надали величезні знижки при закупівлі видань і багато книжок надали в дар! Окрема подяка небайдужим доброчинцям за іграшки, ляльки, книги з особистих зібрань.

Бібліотека потихеньку відроджується, наповнюється книгами, сучасними меблями, а головне – читачами.

 

 

Прокрутити вгору