22/06/2023  

Віддав народ велику ціну за рідну Україну

Книжкова виставка

22 червня 2023 року в Рябоконівській сільській бібліотеці-філії було оформлено книжкову виставку «Віддав народ велику ціну за рідну Україну» (до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни).

Віддав народ велику ціну за рідну Україну

 

На виставці представлена література воєнної тематики, яка розкриває роль України й українців у Другій світовій війні, а найголовніше – внесок українського народу в перемогу над нацизмом.

В історії кожного народу є дати, трагізм і велич яких знаменується в пам’яті на віки. Для нашого народу це Друга світова війна (1939-1945рр). Дорогою ціною заплатив український народ за участь у цій війні.

На території України тяжкі бої точились з 22 червня 1941 року до 28 жовтня 1944 року. 78 років відділяє нас від тих днів, коли Україна була звільнена від фашистських загарбників. Та скільки б не пройшло років і десятиліть, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали з нашої землі та здобули перемогу. У цей день ми згадаємо тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближали Велику Перемогу.

 

 

Прокрутити вгору