05/01/2023  

Весь світ звеселився – Христос народився

Виставка-інсталяція

5 січня 2023 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-інсталяцію «Весь світ звеселився – Христос народився» до Різдва Христового.

Весь світ звеселився – Христос народився

 

Для мільйонів людей різдвяні й новорічні свята — це час, який вони проводять разом з сім’єю і друзями, час відновлення тісних зв’язків. Чимало інших людей вважає ці свята часом, коли можна роздумувати про народження Ісуса Христа і про те, яку роль він відіграв у спасінні людства. Прийдешня низка новорічно-різдвяних свят – це відмінний привід для того, щоб урізноманітнити дозвілля. Є безліч способів розважити себе.

Виставка-інсталяція «Весь світ звеселився – Христос народився» проілюструє, як святкували новорічно-різдвяні свята українці. Тут ви знайдете цікаві книги про звичаї та традиції українського народу в зимові свята.

Давні різдвяні традиції відроджуються сьогодні. У багатьох місцевостях України, у багатьох родинах урочисто відзначається Різдво, відбуваються колядування і щедрування. Тож хай різдвяні свята проходять в українських домівках весело і з любов’ю.

 

Прокрутити вгору