11/03/2023  

Український педагог, письменник

Виставка-ювілей

Сміливий, невтомний, вольовий педагог, вміючий талановито вирішувати в своїй практичній діяльності і літературній творчості важливі проблеми виховання підростаючого покоління. В його творах злилися воєдино поезія праці і виховання людини. Письменник і педагог, він був справжнім «інженером людських душ» - живим свідком цього є не тільки його книги, а аі їх герої. 11 березня 2023 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією № 2 оформлено онлайн виставка-ювілей «Український педагог, письменник» (до 135-річчя від дня народження видатного українського письменника і педагога А.С. Макаренка).

Український педагог, письменник

 

Антон Семенович Макаренко (1888–1939) – видатний український педагог і письменник. Його соціально-педагогічні погляди – суттєвий внесок у розвиток педагогіки, як науки. Його наукова творчість невід’ємна від процесу створення нової педагогіки, а педагогічний досвід справедливо вважається новаторським. Літературно-педагогічна спадщина А.С.Макаренка налічує понад 150 творів (романи, повісті, сценарії, науково-педагогічні статті). Найбільш відомими є «Педагогічна поема», «Книга для батьків», «Методика організації виховного процесу» та інші.

Макаренко дивився на життя сміливо і чесно, він умів бачити далеко, відчувати глибоко, правдиво і сильно. Написане ним багато років тому живе і сьогодні.

До уваги користувачів представлені матеріали, які висвітлюють життєвий та педагогічний шлях геніальної людини.

 

Прокрутити вгору