21/05/2022  

Український книгосвіт

Книжково-ілюстративна виставка

У читальному залі Сахновщинської публічної бібліотеки 21 травня 2022 р. почала діяти книжково-ілюстративна виставка «Український книгосвіт».

Український книгосвіт

 

Вона складається з шести різних розділів: «Від роду до народу» (походження нації, міфи та легенди українців), «Єдина, незалежна!» (сторінки історії України віддавна й дотепер), «Духовна велич нації» (українські собори, монастирі та інші святині), «Українська проза» (збірки з оповіданнями й повістями різних українських авторів і твори окремих письменників), «Українська поезія» (збірки з віршами й поемами різних творців, а також видання окремих поетів), «Україна живописна» (краса рідної країни в полотнах українських художників).

Книги кожного розділу виставки дуже привабливі, а головне – цінні за змістом. Тож приходьте за ними! Завітайте в бібліотеку, аби познайомитися з книжковою виставкою наяву. Ви обов’язково відкриєте для себе щось нове і приємне, адже книги про рідну нашому серцю країну. Діятиме книжково-ілюстративна підбірка друкованих видань до середини серпня.

 

Прокрутити вгору