25/07/2023  

Українські державники

Книжкова поличка

25 липня 2023 р. в читальному залі Сахновщинської публічної бібліотеки організовано книжкову поличку «Українські державники».

Українські державники

 

У липні є важлива дата для українців – День української державності (її ми поки що відмічаємо 28-го). В цей день ми знову з любов’ю і повагою згадуємо тих, завдяки кому збереглася наша українська нація, завдяки кому не загинула українська мова, хто віддав свої сили, розум і гарні справи задля кращої долі і процвітання рідної серцю країни.

На щастя, Україна багата такими видатними людьми. Серед них і Пилип Орлик, і Богдан Хмельницький, і Іван Виговський, і Петро Дорошенко, і Іван Мазепа, і Михайло Драгоманов, і Тарас Шевченко, і Іван Франко, і Леся Українка, і Григорій Сковорода, і Павло Скоропадський, і Симон Петлюра, і Володимир Винниченко, і Михайло Грушевський, і Леонід Кравчук. І це ще не весь перелік славетних імен, дотичних до ствердження державності України.

Ми пишаємося такими людьми, хочемо знати про них більше. Тому історико-біографічні розповіді про них, видатних діячів України, представлені бібліотечними працівниками в читальному залі Сахновщинської публічної бібліотеки на книжковій поличці «Українські державники» і чекають всіх зацікавлених. Запропоновані на виставці друковані матеріали сподобаються і школярам та студентам, і науковцям, і просто тим, хто хоче краще знати свою історію. Адже що більше ми її знатимемо, тим краще буде нашому суспільству. Недарма казав український історик і політичний діяч В’ячеслав Липинський: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути».

 

Прокрутити вгору