05/04/2023  

У пташиному царстві

Книжкова виставка

3 квітня 2023 року Мурафською сільською бібліотекою-філією було організовано книжкову виставку «У пташиному царстві» (до Міжнародного дня птахів).

У пташиному царстві

 

Щорічно  1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 01 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів — це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також, як прихід весни.

До Міжнародного дня птахів в нашій бібліотеці була організована книжкова виставка «У пташинному царстві», на якій представлена література не тільки про друзів наших менших, але і про їх захист. Сьогодні відзначення міжнародного Дня птахів актуально, як ніколи. Кількість зниклих видів обчислюється сотнями, а повне знищення птахів може спричинити за собою непередбачувані наслідки для людства. Тому головною метою наразі є збереження видового різноманіття та чисельності пернатих.

 

Прокрутити вгору