16/08/2022  

У колі друзів

Молодіжне коло

В Україні сьогодні святкують День молоді, що співпадає з Міжнародним днем. До цього свята персоналом Сахновщинської публічної бібліотеки проведено акцію – молодіжне коло «У колі друзів». Адже в Сахновщині є і молодь, і студентство, близьке це свято і для жителів та гостей сахновщинської землі, незалежно від віку.

У колі друзів

 

Та саме ініціативність, наполегливість, рішучість, творче новаторство, жага до знань – якості, які притаманні молодим людям. Тому молодь, активних читачів бібліотеки, які плідно співпрацювали з книгарнею чимало літ, запросили бібліотекарі 12 серпня 2022 р. в дружнє коло. Для невимушеного, неформального живого спілкування ровесників, однодумців, популяризаторів знань за солодким столом.

Спочатку директор бібліотеки Любов Волошина привітала запрошених молодих гостей зі святом та вручила їм грамоти. Потім було знайомство з учасниками заходу, обговорення молодіжних проблем і захоплень, улюблених книг, дискусія за темою «Якою має бути бібліотека сучасності і майбутнього?». Вміло модерував дискусійну програму жвавий та креативний Владислав Сендецький. В рамках дійства проведено також ерудитну вікторину «Лаври ерудита», завідуюча відділом обслуговування книгозбірні Лариса Клименко ознайомила присутніх з тематичною виставкою «Молодь – цвіт нації».

Щедрі оплески отримала молода співачка Ірина Троїцька за блискуче виконання пісні «Життя починається знов». Приємно було почути схвальні відгуки винуватців свята про змістовно організоване дозвілля.

Молодим завтра доведеться взяти відповідальність за наш край, нашу Батьківщину, її подальший розвиток, за долю старшого покоління. Тож будьте здорові і щасливі! Нехай ніколи не вичерпається ваш оптимізм, творча енергія, віра в добро, власні сили, успішне майбутнє! Залишайтеся молодими, любіть життя! Прагніть до нових перемог і звершень!

 

Прокрутити вгору