28/07/2022  

Ти у серці моїм, Україно!

Виставка-дата

28 липня 2022 року українці вперше відзначають День Української Державності, попри шостий місяць повномасштабної війни та восьмий рік війни на Донбасі, адже "українців не зламати", - про це заявив президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення 24 липня. До цієї визначної події працівники Сахновщинської публічної бібліотеки підготували в читальному залі, виставку-дату «Ти у серці моїм, Україно!».

Ти у серці моїм, Україно!

 

День Української Державності буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу.
Лише ті, хто абсолютно не знає правди історії й абсолютно не відчуває її сенсу, могли ухвалити рішення атакувати Україну, а зараз вже навіть самі росіяни визнають, що Україна переможе.
Українці ніколи не віддадуть своєї незалежності. І не зламаються зсередини, як це бувало не раз. Ще однією невід’ємною сторінкою історії є День Хрещення Київської Русі – України. Ця державна пам’ятна дата в Україні на честь Хрещення Русі, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.
Наша виставка вводить читача у світоглядний всесвіт давньої України, знайомить із звичаєвою та матеріальною культурою нашого народу, що зароджувалась і відроджувалась з поколінням в покоління.

 

Прокрутити вгору