13/02/2023  

Ти без мене не ти, я без тебе не я…

Виставка-експозицію

13 лютого 2023 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-експозицію «Ти без мене не ти, я без тебе не я…» присвячену Дню святого Валентина.

Ти без мене не ти, я без тебе не я…

 

Кохання… Багато століть людство не може знайти єдиного визначення для цього неймовірного почуття. Все змінюється у цьому шаленому світі і лише кохання залишається завжди юним, прекрасним, завжди новим, несподіваним і найзагадковішим з усіх людських почуттів…

Саме кохання надихає поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І якби поставити собі за мету прочитати і передивитися все, що написано про це почуття, людині, без перебільшення, не вистачило б цілого життя.

Тому лише доторкнутися до вічної теми кохання спробувала бібліотекар Мурафської сільської бібліотеки-філії. Напередодні свята всіх закоханих в читальному залі розпочала експонуватися книжкова виставка- експозиція «Ти без мене не ти, я без тебе не я…», на якій представлені твори, присвячені темі кохання. Адже у всі віки письменники-лірики описували найсвятіше почуття, яке звеличувало людину і робило її найщасливішою. У всі віки створювались хвалебні літературні гімни коханню, що стали прекрасними шедеврами. Символом цього дня стали яскраво-червоні сердечка-валентинки.

 

Прокрутити вгору