21/05/2022  

Твоє здоров’я

Виставка-викладка

21 травня 2022 року Любівською сільською бібліотекою-філією було організовано виставку-викладку «Твоє здоров’я» (з попередження дитячого травматизму) для користувачів шкільного віку.

Твоє здоров’я

 

Народна мудрість каже: Без здоров’я немає щастя. І найбільше в світі багатство – це здоров’я». Правда, здоров’я –  всьому голова. Коли людина здорова, то вона дужа, весела, красива, сильна, витривала, смілива, тому що вона себе прекрасно почуває і може наполегливо працювати, навчатися, може робити те, що їй до душі, займатися улюбленою справою.

Берегти своє здоров’я – це означає вести здоровий і активний спосіб життя: робити зарядку, ходити в походи, займатися посильною фізичною працею, відвідувати спортивні секції, любити і дотримуватися чистоти, бо чистота – запорука здоров’я. А ще виробляти в собі добрі, корисні звички, позбавлятись та уникати поганих, шкідливих. Треба добре знати і завжди дотримуватись правил поведінки, які ви всі вивчали на уроках з основ здоров’я, щоб уникнути неприємностей і нещасних випадків.

Ми любимо життя за те, що можемо насолоджуватися красою природи, радіти зустрічам з друзями, щодня дізнаватися про щось нове у світі, який нас оточує. Життя молоді тільки-но починається і воно сповнене надіями та планами. Бережіть його!

 

 

Прокрутити вгору