07/02/2022  

Цікаві місця України, які нас вразять

Зустріч з підопічними Терцентру

На зустрічі працівників КЗ «Дергачівська публічна бібліотека» та підопічних Терцентру «Берегиня», яка відбулася 4 лютого 2022 року, мова йшла про найцікавіші місця України.

Цікаві місця України, які нас вразять

 

В Україні є безліч цікавих та мальовничих місць,  пам’яток та визначних місць, які варто відвідати,та які вас вразять неодмінно.

До наших днів збереглися середньовічні фортеці, палаци та садиби, монастирі, храми.

Є в Україні унікальні історико-архітектурні пам’ятки: замок Паланок в Закарпатській області, Хотинська та Кам’янець-Подільська фортеці, замок Любарта або Луцький, Збаразький замок в Тернопільській області, замок Острозьких на Хмельниччині. Всі знають Шарівський замок, розташований у смт. Шарівка Богодухівського району Харківської області. Також його ще називають Шарівський замок, «Цукровий замок», «Шарівська перлина». Потребує уваги і коштів, щоб зберегтись.

Мало хто знає про замок Попова в Запорізькій області, місто Василівка. На жаль, до наших днів палац в первозданому вигляді не дійшов, окрім флігелю, стайні та оглядової вежі.

І ми, як мандрівники зі стажем, з повною впевненістю можемо сказати так: місця ці вразять неодмінно.

А допомогли підготувати презентацію «Цікаві місця України, які нас вразять» видання від Українського інституту книги  «Невідома Україна: унікальні місця та споруди» та «Ukrainer. Країна зсередини».

 

Прокрутити вгору