13/02/2024  

Там, де живе любов…

Виставка-настрій

Темі кохання у В'язівській сільській бібліотеці-філії 13 лютого 2024 року, в переддень свята, присвячена книжкова виставка-настрій «Там, де живе любов…», завдяки якій читачі можуть ознайомитися з творами про найпрекрасніше почуття у цьому світі - Любов. Романтичні історії про найсвятіше почуття, яке робить людину найщасливішою в світі чекають на вас. Тож запрошуємо користувачів переглянути сторінки цих книг, щоб поринути до хвилюючого і невмирущого світу кохання.

Там, де живе любов…

 

Любов придумана не нами,

Вона від Бога нам дана,

І хоч любов буває різна,

Та кожна справжня —

Завжди лиш одна…

Саме 14 лютого ми звертаємось до теми кохання, бо це надзвичайний день — День cвятого Валентина — Всесвітній день закоханих. Найкращими словами, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець, передають закохані одне одному свої почуття, розповідають про радість і щастя, про тугу та біль. Саме кохання, любов — джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, скульптори, філософи, композитори, письменники…

Вітаємо вас з Днем святого Валентина та хочемо побажати з любов’ю в серці зустрічати кожен день. Нехай ваше кохання квітне, наче троянда в саду, нехай ваша друга половина розділяє з вами дні і радості, й невдачі, нехай пригоди вашого життя будуть цікавими, веселими і романтичними. Вітаємо вас з Днем закоханих!

https://fb.watch/qboFkxxKtD/

 

 

Прокрутити вгору