01/03/2024  

Світоч української педагогіки

Виставка-знайомство

1 березня 2024 року до 200-річчя від дня народження видатного українського педагога К.Д.Ушинського в Мурафській сільській бібліотеці-філії експонується виставка-знайомство «Світоч української педагогіки».

Світоч української педагогіки

 

2 березня виповнюється 200 років від дня народження корифея вітчизняної і світової педагогіки Костянтина Дмитровича Ушинського. Недовгим, але яскравим був життєвий шлях цієї людини. Період науково-педагогічної і практичної педагогічної діяльності К. Д. Ушинського збігся із бурхливим розвитком світової науки, зокрема педагогіки.

Розробляючи проблеми педагогічної науки, він написав чимало праць. Особливу цінність становить його головна робота «Людина як предмет виховання», задумана як підручник з педагогіки. Цей твір став класикою педагогічної думки. Костянтин Ушинський зазначав, що будь-яка практична діяльність, спрямована на задоволення духовних потреб людини, є великим мистецтвом, а педагогіка як наука є вищим мистецтвом, оскільки вона задовольняє найбільшу з потреб людини і людства в цілому — їхнє прагнення до вдосконалення. На ідеях Костянтина Ушинського побудовані й розвиваються не лише вітчизняні освіта й виховання. Своєю теоретичною діяльністю К.Д. Ушинський зробив вагомий внесок у скарбницю світової педагогічної думки.

На виставці представлені праці вченого, матеріали про життєвий і творчий шлях, та повчальні казки та оповідання.

#разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

 

Прокрутити вгору