09/11/2023  

Світлиця слова у безмежжі часу

Виставка-експозиція

9 листопада 2023 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлена виставка-експозиція «Світлиця слова у безмежжі часу» (до Дня писемності та мови).

Світлиця слова у безмежжі часу

 

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови. Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопада 1997-го року і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з Преподобного Нестора-Літописця і починається писемна українська мова.
Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Українська мова – багата, ніжна й ласкава, мудра, доброзичлива, глибокодумна, чиста, правдива. Багатство української мови виявляється в тому, що нею можна висловити найскладніші думки, найтонші почуття і переживання, передати враження про побачене, почуте, прочитане.
Традиційно, до відзначення Дня української писемності та мови, у бібліотеці оформлено виставку-експозицію . На ній представлені посібники з української мови, словники, у яких висвітлюється історія народження та розвитку однієї з наймилозвучніших мов світу – української мови.

#разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору