15/02/2022  

Свято закоханих сердець

До Дня святого Валентина

День Валентина – свято доволі розповсюджене. Його святкують майже в усіх країнах світу. А якщо і не святкують, то точно десь про нього чули. В цей день в бібліотеках КЗ Вовчанська публічна бібліотека» проводиться ряд заходів, під час яких бібліотекарі намагаються дати визначення поняття кохання, розвивати духовність, естетичні смаки, виховувати повагу до протилежної статі, весело організувати дозвілля.

Свято закоханих сердець

 

В Варварівській сільській бібліотеці-філії проведено літературний вечір

«Кохання чарівні сторінки». Учасники дізналися хто такий святий Валентин, розповіли вірші про кохання.

В  Волохівській сільській бібліотеці переглянули відеоролик «Валентинів день», взяли участь у веселих конкурсах «Легка ноша», «Зрозумій мене без слів», проведено годину цікавих повідомлень «Мелодія двох сердець», в ході проведення якої завідуюча бібліотекою Сабельник В. познайомила  присутніх з історією виникнення свята закоханих.

В Землянській, Пільнянській, Старицькій, Білоколодязькій селищній бібліотеці для юнацтва були організовані відкриті перегляди друкованих видань «Кохання чарує світ». Для відвідувачів представлені найкращі книги про кохання: це і всесвітньо відома «Ромео і Джульєтта» Вільяма Шекспіра, і збірка сонетів «Канцоньєре» Франческо Петрарки про кохану Лауру.

У всіх бажаючих є можливість погортати сторінки яскравих журналів та познайомитися з інформацією про те, яку «валентинку» подарувати. Серед книг, представлених на перегляді, є романи класичної світової літератури.

А також в усіх бібліотеках-філіях організовано та проведено заходи  до цього свята. Свято минає, залишивши після себе гарний настрій, позитивні емоції та приємні маленькі дрібнички.

Бажаємо всім, щоб у житті завжди поряд була любов до матері і батька, до землі, любов одне до одного. Адже любов – це та сила, яка рухає світом і людиною.

 

Прокрутити вгору