12/04/2023  

Свята Пасха йде до хати, будемо Великдень стрічати

Свято Великодня

12 квітня 2023 року до Світлого Свята Великодня Краснокутською дитячою бібліотекою-філією спільно з КЗ «Краснокутський центр соціальних служб» для вихованців ДБСТ та ПС було проведено свято «Свята Пасха йде до хати, будемо Великдень стрічати».

Свята Пасха йде до хати, будемо Великдень стрічати

 

Під час заходу діти переглянули відеоролик «Традиції святкування Великодня», довідалися про історію виникнення свята та найголовніші традиції, ознайомилися з біблійними легендами, переглянули  великодню інсталяцію «Барви Великодня», де представлені книги про національні особливості українських свят, про національні особливості виготовлення писанок та  обрядів, про  звичаї та традиції нашого народу.

Світле Свято Великодня – найсвітліше, найбільш шановне християнське свято, що встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа. Це свято весняного пробудження природи та добрих справ. Символами свята є усе, що символізує Вічне Життя, Оновлення та Світло: паска, крашанка, або писанка, світло пасхальної свічки. Сходження Благодатного вогню – диво, яке вже тисячі років поспіль відбувається в Храмі Гроба Господня. Одним із символів свята Воскресіння Христового здавна є пасхальне деревце, яке нагадує про райське Древо Життя, Пізнання Добра й Зла.

По закінченню свята  відбулася фотосесія з дітьми біля великодньої інсталяції з їхніми власними виробами.

 

Прокрутити вгору