26/08/2022  

Сумуємо разом з Україною

Виставка-набат

До Дня пам’яті захисників України, котрі загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, працівники Сахновщинської публічної бібліотеки підготували книжкову виставку-набат «Сумуємо разом з Україною», яка з 26 серпня 2022 р. діє в читальному залі.

Сумуємо разом з Україною

 

В нашій країні триває страхітлива війна, в якій не тільки розруха й попіл, але й найстрашніше – людські втрати. Скільки вже (починаючи з 2014 року і дотепер) українців-патріотів віддали своє життя за нашу свободу, за наше майбутнє!.. Страшно й назвати цифру…

Жахливо й те, що невідома доля багатьох безвісти зниклих співгромадян. Сумно, дуже сумно нам усім… І ми цього ніколи не забудемо, адже немає прощення катам і душогубам. Та будемо ми пам’ятати і наших борців, наших героїв, особливо тих, які вже не повернуться додому, бо їх добрі душі відійшли в інші світи.

Запрошуємо як сахновщан, так і тимчасових мешканців селища (старшокласників та дорослих) ознайомитися з матеріалами експозиції, де можна знайти цікаву та важливу інформацію, нічим не прикрашену правду війни. Завдяки книгам, представленим на виставці, читачі мають можливість пригадати деталі чорних днів у Авдіївці, Іловайську, Луганському аеропорту… Документальні свідчення, закарбовані у військових щоденниках, а також журналістські розслідування щодо інших регіонів України тако тут є.

Для тих, хто полюбляє дізнаватися свою історію через оповідання, повісті та романи, на виставці зібрані тематичні художні твори. А ще – вірші, написані саме в роки війни і присвячені загиблим захисникам України: загиблим товаришам і рідним авторів поетичних рядків. Ми не знаємо цих героїв, але маємо знати і вже завдячуємо їм щиро!

Повірте, ви не залишитесь байдужими до тематичних друкованих матеріалів, не пожалкуєте, що завітали до бібліотеки.

 

 

Прокрутити вгору