24/01/2022  

Славетна мить, що об’єднала Україну

Історичний пазл

КЗ «Публічна бібліотека Солоницівської селищної ради» підготували історичний пазл «Славетна мить, що об'єднала Україну».

Славетна мить, що об'єднала Україну

 

22 січня 1919 року збулась споконвічна мрія мільйонів українців – об’днались «…століттями відiрванi одна від одної частини єдиної України…». Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України!

Кожен свідомий українець повинен знати та відзначати національні свята нашої країни, адже це історія нашого чарівного краю, без якої не було б ані теперішнього, ані майбутнього.

Ми підготували історичний пазл для учнів 6-х класів та залучили до акції єдності. Діти мали змогу власноруч створити соняшник, об’єднавши власні зусилля та переконатися, що у нашій єдності – наша сила!

Соборність – це символ. Символ боротьби за волю та незалежність. Порозуміння між людьми. Це часточка надії і віри у світле майбутнє. Ми вважаємо, що пам’ятати про цей день сьогодні важливо, як ніколи. Він нагадує нам про те, що лише в єдності ми маємо силу, лише разом зможемо подолати всі біди та нещастя, які випали на долю нашого багатостраждального народу.

 

Прокрутити вгору