24/01/2022  

Славетна мить, що об’єднала Україну

Історичний екскурс

22 січня 2022 року в Основ' янському сільському клубі Основ'янською сільською бібліотекою-філією для учнів 6- 8 класів Краснокутського ліцею був проведений історичний екскурс "Славетна мить, що об'єднала Україну", присвячений Дню Соборності України.

Славетна мить, що об'єднала Україну

 

22 січня важлива дата для всіх українців – День Соборності України. Саме 22 січня 1919 року у Києві на Софіївський площі відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українських патріотів. Цей день став символом споконвічного прагнення нашого народу об’єднатися в єдину державу.

Соборність – це забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, міцний фундамент для процвітаючої, демократичної, національної держави.

Здобутки попередніх поколінь продовжують своє життя в поколіннях прийдешніх. Вони допомагають, підтримують зберігати найсвятіше – пошану до наших батьків, дідів, справу боротьби за Українську державу.

Для присутніх була оформлена книжкова викладка літератури “Моя Батьківщина. Моя Україна”. На викладці представлена література історичного та довідкового характеру.

 

 

Прокрутити вгору