01/10/2023  

Сім’я – фортеця. В ній немає місця насильству

Тематична полиця

1 жовтня 2023 року Мурафською сільською бібліотекою-філією експонується тематична полиця «Сім’я – фортеця. В ній немає місця насильству» (до Міжнародного дня боротьби проти насилля).

Сім’я – фортеця. В ній немає місця насильству

 

В бібліотеці оформлено тематичну полицю до Міжнародного дня боротьби проти насилля. День боротьби проти насилля приурочений до дня народження індійського лідера руху за незалежність та засновника ідеї ненасилля Махатми Ганді (2 жовтня 1869 року). Резолюція була винесена на розгляд генеральної асамблеї індійським міністром з міжнародних справ Анандом Шармою від імені 140 країн.

Принцип ненасилля, широко відомий також, як ненасильницька протидія, в сучасному світі використовується широкими масами людей, як засіб боротьби за соціальну справедливість.

Сенс одного з теоретичних положень ненасилля полягає в тому, що влада правителів залежить від підтримки населення і що ненасильницькі дії здатні підірвати існуючу владу шляхом позбавлення її своєї підтримки, а також шляхом погоджених дій населення.

Міжнародний день слугує додатковим приводом для пропаганди ненасилля шляхом просвітницької та суспільно-роз’яснювальної роботи. Життєвий шлях та принципи керівництва Махатми Ганді слугують джерелом натхнення для ненасильницьких рухів за громадянські права та соціальні зміни у всьому світі.

  #разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору