09/05/2024  

Шляхом Перемоги

Виставка-пам'ять

9 травня 2024 року до Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні в Мурафській сільській бібліотеці-філії експонується виставка-пам'ять «Шляхом Перемоги».

Шляхом Перемоги

 

Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Битва з фашизмом – далека історія для більшості сучасників. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали. Святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів, зробити все для того, щоби ніколи не перервався зв’язок поколінь.

Книги, представлені на експозиції, допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів.

Основна мета книжкової виставки – показати відвідувачам, якою великою ціною нашому народу дісталася Перемога і ще раз нагадати , що цей всесвітньо-історичний подвиг не згасне у віках, він назавжди залишиться у вдячній пам’яті людства.

#разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору