07/03/2023  

Шлях Кобзаря – це шлях народу

Виставка-презентація

Щороку 9 березня українці відзначають річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Т. Г. Шевченка. З нагоди цього дня в Основ' янській сільській бібліотеці-філіі 7 березня 2023 року була оформлена виставка-презентація "Шлях Кобзаря - це шлях народу".

Шлях Кобзаря - це шлях народу

 

На виставці була представлена література мовознавчого і художнього характеру та періодичні видання, які висвітлюють дану тематику.

Шевченка називають апостолом правди і свободи, нескореного борця. за волю України. Поет пов’язав свою долю з поневоленою долею України. Він виступив зі своїм полум’ яним словом на її захист, закликав до боротьби, залишив своїм “живим і ненародженим” землякам важливі дороговкази.

У свідомості кожного громадянина нашої держави Т. Шевченко займає місце національного героя. Завдяки своєму життю великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду та майбутнє нашої неньки України.

Шевченко вважається видатним класиком поезії, також видатним українським художником та уособлює собою літературного пророка української нації.

 

Прокрутити вгору