15/02/2022  

Серцю властиво любити

День святого Валентина

Кохання… Воно для кожного своє, різне, неповторне, означає любов, прихильність, словом, усе позитивне. Тож День святого Валентина – свято доволі розповсюджене. В цей день в бібліотеках КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» відбулися різноманітні заходи.

Серцю властиво любити

 

13 лютого 2022 р. в Костянтинівській СБФ пройшла година творчого дозвілля  «Найщиріші привітання у Всесвітній день кохання». Учасники заходу дізналися з легенди, чому кожен шукає свою половинку, що це за свято, чому його називають святом чарівності, романтики і любові. Бібліотекар Гнатенко М.Ю. запропонувала присутнім зробити «валентинки» власноруч, а в ході спілкування вирішили зробити одну велику спільну «валентинку». З чудовими емоціями залишилися учасники після завершення заходу.

До згаданого дня кохання в Лебедівській СБФ для користувачів створена книжкова виставка-інсталяція «Від щирого серця». Добірка представленої літератури висвітлює тему із сердечним відтінком. Книги дуже захоплюючі, полонять душу… Відвідайте бібліотеку і пориньте у світ романтики та кохання, виберіть саме свою книгу!

Наступна виставка-інсталяція «Серцю властиво любити» оформлена в Шевченківській СБФ. Оригінальний декор із серцем посередині, наповнений змістом, який так і заманює до читання. Презентовані видання різноманітних епох – від класики до сучасності. Кожен знайде тут любовну історію до смаку.

Не забуваймо, що любов зцілює, воскрешає, підносить… Хай до кожного в серце постукає це прекрасне почуття!

 

Прокрутити вгору