06/08/2022  

Секрети народної медицини

Тематична полиця

6 серпня 2022 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 оформлена онлайн тематична полиця «Секрети народної медицини» (стратегія державної політики з питань здорового та активного довголіття населення в Харківській області).

Секрети народної медицини

 

Сьогодні до народної медицини звертається дедалі більше людей, довіряє їй, а народне цілительство навзаєм виправдовує людську довіру.

Колись наші предки добре зналися на травах, вміли лікувати ними різні хвороби. З покоління в покоління вони бережно передавали і збагачували цей досвід, прагнучи щедріше наповнювати келих народної мудрості. Завдяки зусиллям народних цілителів, яким ще не так давно доводилося зазнавати чималого опору, саме народна медицина і, зокрема, фітотерапія з її численними ефективними порадами, рецептами, нині успішно приходить на допомогу науковій медицині, хворим зі своїми випробуваними рецептами лікування багатьох недуг, часом навіть таких, які сучасна медицина вважає невиліковними. Але для цього цей світ треба знати і шанувати, повернутися  обличчям до природи.

До уваги читачів представлена література, яканадасть можливість відновити зв’язок з природою, повернутися до джерел здоров’я, до можливого здорового існування людини в цьому світі.

 

Прокрутити вгору