01/04/2024  

Розпочни свій день із усмішки

Тематична виставка

1 квітня 2024 року до Дня сміху в Мурафській сільській бібліотеці-філії експонується тематична виставка «Розпочни свій день із усмішки».

Розпочни свій день із усмішки

 

Цей день не внесений ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається й у Греції, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії, і навіть на Сході. В одних країнах 1 квітня називають Днем сміху, в інших – Днем дурня. У цей день кожен хоче пожартувати над кимсь, тож ніхто не застрахований від розіграшів і навіть найсерйозніші люди мимоволі усміхаються.

«Розпочни свій день із усмішки» – це назва тематичної  виставки і побажання від Мурафської сільської бібліотеки-філії. На полицях виставки представлено гумористично-сатиричне слово наших письменників. Їх імена відомі нам. Це: Остап Вишня, Павло Глазовий, Іван Нечуй-Левицький, Григорій Сковорода та інші. Цих письменників природа щедро обдарувала талантом багатогранного віршованого і прозового жанру гумору і сатири. Години їх творчого піднесення подарували нам гарні байки, дотепні гуморески, життєві оповідки, короткі усмішки, пародії, сатиричні замальовки.

#разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору