22/11/2023  

Письменники-ювіляри листопада

Щомісяця Сахновщинська публічна бібліотека інформує своїх користувачів про ювілеї письменників. Друковані та інші матеріали, пов’язані з ювілярами, розміщуються на книжкових виставках на початку кожного нового місяця.

Письменники-ювіляри листопада

 

Через напруженість у роботі не встигли раніше розмістити запрошення відвідати експозицію щодо ювілярів листопада 2023 року. Але час іще є, тому цей літературний гольфстрім чекає на поціновувачів Дмитра Фальківського (до 125-річчя від дня народження), Луки Ляшенка (до 125-річчя від дня народження), Володимира Лопушанського (до 120-річчя від дня народження), Григорія Кочура (до 115-річчя від дня народження), Григорія Донця (до 110-річчя від дня народження), Івана Глинського (до 100-річчя від дня народження), Михайла Іванченка (до 100-річчя від дня народження), Івана Перепеляка (до 80-річчя від дня народження), Михайла Каменюка (до 75-річчя від дня народження), Олексія Заворотнього (до 75-річчя від дня народження), Олександра Бакуменка (до 70-річчя від дня народження), Маріанни Кіяновської (до 50-річчя від дня народження).

Вже багато відвідувачів читального залу нашої бібліотеки висловили свої думки про те, що про деяких письменників із листопадового віночка ювілярів вони і не чули, тому їм було особливо приємно дізнатися про нові літературні імена України. Виставка діє до кінця місяця і ще чекає на своїх нових відкривачів.

 

Прокрутити вгору