23/08/2022  

Привітання любій Україні

До Дня Незалежності України

24 серпня – особливий день для кожного українця. Не тільки день народження держави Україна, але й день нового народження кожного з нас – як громадян вільної, демократичної та європейської держави. У цей день 31 рік тому кожен із нас отримав безмежні можливості для розвитку, розширення світогляду, самореалізації. Можливості, яких ніколи не мали й не матимуть жителі тоталітарних країн. Тож кожен з українців може зробити свою державу сильнішою, успішнішою, більш розвинутою та безпечнішою.

Привітання любій Україні

 

З нагоди державної пам’ятної дати, 23.08.2022 року біля будівлі Сахновщинської публічної бібліотеки було піднято Державний стяг України. Також Сахновщинська книгарня долучилася до обласної акції-флешмобу, ініційованої Харківською бібліотекою для дітей «Привітання любій Україні»: представниця студентської Сахновщини, майбутній бібліотечний фахівець Карина Шевченко, освідчилася в любові до Вітчизни, читаючи поезію Дмитра Данчука «Привіт, Україно!».

Співробітники книгозбірні підготували й історичну стрічку-виставку «Нема ціни святині дорогій» з підбіркою тематичної літератури, публікацій з періодики. На виставці демонструються сучасні друковані видання, люб’язно надані Українським інститутом книги. Молода читачка поділилася відгуком про нещодавно прочитану книгу за патріотичною тематикою. Відрадно, що в нас є така національно налаштована молода паросль.

Щиро вітаємо всіх земляків із Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України! Бажаємо мирного небосхилу, добра та натхнення для подальшого розвитку!

 

Прокрутити вгору