28/01/2022  

Професійні здобутки – 2021. Бібліотечні можливості – 2022

Методичний день

28 січня 2022 року згідно плану проведено методичний день «Професійні здобутки – 2021. Бібліотечні можливості - 2022».

Професійні здобутки – 2021. Бібліотечні можливості - 2022

 

До селища Сахновщина традиційно з’їхалось товариство бібліотечних працівників з багатьох старостинських округів. Час, протягом якого тривав цей захід, був незабутньою годиною активного спілкування бібліотечних фахівців. На думку організаторів семінарського заняття, – захід  сподівання виправдав. Адже змістовна і ґрунтовна методична підтримка дуже важлива для працюючих в бібліотечній сфері. Важлива всім, а надто тим, хто лише нещодавно долучився до бібліотечної спільноти – новопризначеному персоналу.

В рамках цього методичного дня  обговорення питань: «Бібліотечні установи в сучасних умовах: проблеми, перспективи» (директор КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» Волошина Л.І.), «Бібліосвіт Сахновщини – 2021: цифри, факти, події», «Річні плани: аналіз, завдання, рекомендації»

(завідуюча організаційно-методичним відділом КЗ «Сахновщинська ПБ» Перець Н.В.), «Особливості роботи з бібліотечним фондом» (завідуюча відділом комплектування і обробки літератури КЗ «Сахновщинська ПБ» Ігнатченко Л.М.). Піднімалися і теми участі у місцевих культурно-просвітницьких випробуваннях (конкурсі професійної майстерності ораторського мистецтва «Трибуна бібліотекаря», територіальному поетичному конкурсі «Сахновщинська  весна», обласній благодійно-волонтерській акції «Мрії здійсненні»).

В плані практичного заняття,  як показовий захід для своїх однодумців, було продемонстровано історичне ревю «Студентський подвиг», приурочене до Дня пам’яті Героїв Крут. Працівники Сахновщинської публічної бібліотеки дали можливість сільським колегам почути натхненні твори прекрасних патріотичних поетів, уривки з української прози, акцентувати увагу на національно-культурному відродженні країни. Відеопрезентація «Пам’ятай про Крути» на візуальному прикладі історичного зразка мужності юних оборонців вкотре нагадала про найдорожче – рідну Батьківщину та служіння їй.

 

Прокрутити вгору