26/01/2024  

Професійні надбання-2023. Бібліотечні перспективи-2024

Методичний день

Розпочався новий 2024 рік, тож 25-26 січня Сахновщинською публічною бібліотекою проведено для колег методичний день за темою «Професійні надбання-2023. Бібліотечні перспективи-2024», де було проаналізовано діяльність книгозбірень в минулому році та окреслено напрямки роботи поточного року. Згадали досягнення й огріхи, звершення і вузькі, проблемні місця. Дали настанови і поштовх для реалізації задуманого на 2024 рік.

Професійні надбання-2023. Бібліотечні перспективи-2024

 

Відкрила захід директор бібліотечної мережі Любов Волошина, яка проінформувала присутніх про сучасний стан та проблеми книгарень громади. Оглядово-аналітичний матеріал за темою «Бібліотечні установи Сахновщини-2023: здобутки, проблеми» довела до відома бібліотекарів завідуюча організаційно-методичним відділом Ніна Перець. Про специфічні питання збереження майна, актуалізації фондів, їх поповнення в бібліотеках зупинилась завідуюча відділом комплектування та обробки літератури Лариса Ігнатченко. Відзначила роботу бібліотекарів у році, що минув, та зосередила увагу на участі в грантових проектах з метою залучення донорської допомоги в 2024 році головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Віталія Дудка.

В рамках фахового заходу було й ознайомлення присутніх з новими виставками  народних умільців «Шанувальникам аніме і манги», «Галявина художньої гладі». Та найбільше запам’яталася всім літературна мозаїка «Все, що душа довірила словам» – зустріч з поетесою Білоозерянською Чайкою (Мариною Зозулею). Мисткиня поетичного слова Харківщини презентувала свою нову дитячу збірку «Квиток у дитинство», популяризувала  книгу віршів родинної лірики «Не чує холоду барвінок до зими», декламувала власну поезію. Бібліотечне товариство отримало велику естетичну насолоду від спілкування з почесною гостею, охоче придбало видання поезій з авторським підписом.

 

Прокрутити вгору