27/10/2023  

Практичний порадник: плануємо на 2024 рік

Нарада для бібліотечних працівників

27 жовтня 2023 року проведено нараду для бібліотечних працівників за темою «Практичний порадник: плануємо на 2024 рік».

Практичний порадник: плануємо на 2024 рік

 

В рамках цього заходу розглянуто питання: «Основні пріоритетні напрямки роботи бібліотек мережі на 2024 рік»; «Ідеї на майбутнє: творчий підхід до планування – 2024». З даної тематики пролунали виступи – у формі інформаційного діалогу директора комунального закладу «Сахновщинська публічна бібліотека» Любові Волошиної; у формі методично-практичних порад – завідуючої організаційно-методичним відділом закладу Ніни Перець. Зупинились на «Календарі знаменних і пам’ятних дат 2024 року» та методичних рекомендаціях з планування соціокультурної роботи книгозбірень  на наступний рік. Також деталізовано окремі  проблеми щодо початку опалювального сезону в бібліотеках та нюанси стосовно відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Всі присутні отримали змістовну юридичну консультацію «Законодавство: усі новини» від спеціаліста відділу Сахновщинського бюро правової допомоги Людмили Клімової.

А родзинкою зібрання стали читацькі посиденьки з автором – Білоозерянською Чайкою (Мариною Зозулею) «На обрії душі». Марина Олександрівна презентувала свої персональні збірки та авторські поетичні твори, опубліковані в колективних друкованих виданнях. Відбулась дуже щира і невимушена зустріч з поетесою-землячкою (родом з Красноградщини), лауреатом багатьох престижних літературних премій, чудовою, талановитою людиною. Бібліотечні працівники мали змогу придбати  з дарчим авторським написом наявні книжечки, замовити в письменниці інші поетичні збірки. Всі відчули велике задоволення від цього теплого побачення, позитивну енергетику та гарний настрій. В гостях бібліотеки був і місцевий поет, член Національних спілок письменників та краєзнавців України, громадський діяч Володимир Вакуленко.

Наостанок відбулися звітно-виборні профспілкові збори серед бібліотечної спільноти. Прослухали звіт голови, профспілкового лідера галузі культури Лариси Клименко про проведену роботу, обговорили  кандидатури на керівні посади громадської спілки. Одностайно бібліотечним середовищем знову обрано головою профспілки працівників культури Сахновщинської громади Ларису Клименко, завідуючу відділом обслуговування Сахновщинської публічної бібліотеки; головою профкому бібліотечних працівників Тетяну Шамоту, провідного бібліотекаря Сахновщинської ПБ.

 

Прокрутити вгору