18/02/2023  

Подорож в країну мовознавства

Квест-гра

18 лютого 2023 року Любівською сільською бібліотекою-філією було організовано квест-гру «Подорож в країну мовознавства» (до Міжнароднього дня рідної мови) для школярів 5-7 класів.

одорож в країну мовознавства

 

Для кожного народу мова – найбільший скарб, одне з багатьох див створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Кожна людина має завжди пам’ятати хто вона, звідки родом, де її коріння, кожна людина повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти. Під час квесту-гри учасники були розділені на команди: «Народознавці» і «Сучасники». Представники кожної команди отримали маршрутні листи з завданнями. На кожній зупинці на команди чекало завдання: «Збери алфавіт», «Розминка», «Скажи без затримки», «Мовне асорті», «Відгадай загадку», «Мовні загадки – шаради».

Виконуючи завдання, діти мали можливість поглибити свої знання відомостями про рідну мову, побачити і почути її красу і багатство, необхідність у житті людини. По закінченню виконання всіх завдань, були підведенні підсумки, нагородження команд солодкими призами та сувенірами. Також після заходу учнів було ознайомлено з тематичною виставкою «Борімося за красу мови, за правильність мови, за чистоту мови». Загалом захід пройшов пізнавально, цікаво та корисно для дітей.

 

Прокрутити вгору