21/03/2023  

Поділись улюбленим віршем

Онлайн виставка

21 березня 2023 року Олексіївською сільською бібліотекою- філією представлена онлайн виставка «Поділись улюбленим віршем» (до Всесвітнього дня поезії).

Поділись улюбленим віршем

 

Всесвітній день поезії – свято, яке відзначається щороку 21 березня. Поети – люди, багаті душею. Вони здатні до вияву сильних емоцій, їм властиве почуття прекрасного. Поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну силу, воно народжується десь у височині блакитного неба.

Поезія приходить до нас через час і простір і торкається нашої душі, це голос істини, голос правди, який єднає серця. Поетична творчість багатогранна. Вона поєднує у собі материк української культури з культурою європейською та світовою. Примножуючи творчу спадщину Тараса Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко,Василя Стуса, Бориса Олійника, Дмитра Павличка ,Івана Франка,Василя Симоненка,Миколи Вінграновського,Леоніда Кисельова, Івана Драча, та багато інших відомих українських поетів.

Українські майстри слова збагачують духовну скарбницю України, відроджують рідну мову, повертають народу  справжню культуру.

Шановні користувачі, запрошуємо познайомитися з матеріалами сучасних і вітчизняних авторів, долучайтеся до великого та вічного разом з бібліотекою. Читайте, поширюйте та підтримуйте українське.

#разомдоПеремоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору