08/04/2022  

Подаруй книгу бібліотеці!

Акція

Дарування книг – давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду бібліотеки, безкорислива щедрість та добра воля дарувальника. Тож з року в рік триває загальнонаціональна безстрокова акція «Подаруй книгу бібліотеці!».

Подаруй книгу бібліотеці!

 

Не стоїть осторонь цього просвітницького проекту і наша громада. Зокрема, на початку квітня до акції долучилася й Костянтинівська сільська бібліотека-філія. Приємно, що і сьогодні в такий важкий воєнний час  збереглася ця добра традиція. Бо в тривожну хвилину нашого повсякдення, як не дивно, люди потребують духовного спочинку, відновлення нервової рівноваги. Цьому сприяє читання книг відповідної тематики. Тому окремо варто щиро подякувати тим благодійникам, які за велінням серця віддають книгарням власні видання, що мають художню і історичну цінність, яскраво оформлені, майстерно виготовлені.

Серед подарованих – 64 книг: література пригодницька, любовні романи, фантастика, навчальні посібники. Бібліотека села Костянтинівка, спільнота читачів вдячні всім односельцям, хто бере участь у цій благочинній акції: Катерині Уваровій, Василю Шинкаренку, Людмилі Симаковій, Ірині Моцовій.

 

Прокрутити вгору