14/02/2022  

Подаруй бібліотеці книгу

Всесвітній день дарування книг

Зима-матінка щедра на чудові свята. Серед них - і Всесвітній день дарування книг, який, як і День закоханих, припадає на 14 лютого. Це свято поширилось за задумом американської блогерки з 2012 року і знайшло позитивний відгук в серцях всього людства. Тож і комунальний заклад «Сахновщинська публічна бібліотека» охоче включився в святкування цієї культурної дати.

Подаруй бібліотеці книгу

 

Бібліотекарями громади підтримано обласну благодійно-волонтерську акцію «Мрії здійсненні», що передбачає збір та передачу книжечок українською мовою для дітлахів, які мешкають неподалік лінії розмежування вогню на Сході України. Подарунок із 36 примірниками яскраво ілюстрованих українських книг дитячої тематики було передано волонтерам Харківщини бібліотечними установами громади: Багаточернещинською, Великобучківською, Лигівською, Мар’ївською, Новоолександрівською, Лебедівською, Володимирівською, Новочернещинською, Огіївською, Олійниківською, Тавежнянською, Сахновщинською публічною, Сахновщинською дитячою. Дякуємо їм за чуйність і людську доброту!

Слід красно подякувати і благодійній громадській організації  «ОППОРТЬЮНІТІ», яка люб’язно, безкоштовно для всіх книгарень Сахновщини, надала 402 примірники літератури на суму 50 тис. грн.

Варто сказати й тепле слівце небайдужим громадянам, які долучилися до свята і подарували бібліотекам друковані видання: для Сахновщинської публічної бібліотеки – 353 книги, Катеринівської СБФ – 314 примірників, Сахновщинської дитячої бібліотеки-філії – 124, Сугарівської сільської бібліотеки-філії-музею – 93, Аполлонівської СБФ – 16,  Новодмитрівської СБФ – 12, Костянтинівської СБФ – 11.

Підтримали цей просвітницький почин депутат Сахновщинської селищної ради Володимир Яцина і наші колеги: головний спеціаліст  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Віталія Дудка, директор Сахновщинського Будинку культури  Антоніна Осипа та заступник директора БК Олег Яриніч.

Любі друзі! Акція «Подаруй бібліотеці книгу» не має встановленого терміну, вона довготривала. Додати свій внесок, зробити приємний сюрприз місцевій книгарні ніколи не буде запізно. Книга як почуття – даруєш комусь, а тепло на душі тобі…

 

Прокрутити вгору