20/02/2024  

Пам’ятаймо кіборгів безсмертних!

Тематична полиця

20 лютого 2024 року до Дня вшанування захисників Донецького аеропорту в Мурафській сільській бібліотеці-філії експонується тематична полиця «Пам’ятаймо кіборгів безсмертних!».

Пам’ятаймо кіборгів безсмертних!

 

Тематична полиця «Пам’ятаймо кіборгів безсмертних!» – спроба розповісти про епопею оборони Донецького аеропорту. В представлених книгах відтворена узагальнена картина баталій, виявлені причини безпрецедентної стійкості захисників летовища, показано всю велич героїзму українських кіборгів, які самовіддано обороняли новий термінал ДАП. Це години пам’яті, просякнуті сумом та болем. Автори висловили всю глибину трагедії, підлості, героїзму, ненависті, пристрасті, які притаманні цій війні.

Понад 60 інтерв’ю оборонців летовища і десятки ексклюзивних фото з місця подій, коментарі військових та експертів з безпеки з України, Канади, США – усе це під обкладинкою непростих, але дуже важливих і правдивих книжок.

Бої за Донецький аеропорт стали символом незламності та бойового духу українського війська, а захисники терміналів отримали прізвисько «кіборги». Вони вистояли, не вистояв бетон.

#разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору